شرایط و قوانین استفاده از خدمات سامانه نفرولوژی

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت نام در کنگره یا هرگونه استفاده از خدمات سامانه اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات سامانه استفاده می‏‌کنید،در کنگره ثبت نام میکنید و یا به انجمن نفرولوژی ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که این انجمن به صورت الکترونیکی به درخواست شما پاسخ دهد.

توجه داشته باشید که 2166912653، تنها شماره‌ای است که انجمن نفرولوژی از طریق آن با شما در ارتباط خواهد بود. بنابراین هر گونه تماس تحت عنوان انجمن نفرولوژی، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام این انجمن است و در صورت دریافت تماسی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ایمیل iran.nephrology@gmail.com اطلاع دهید

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

انجمن نفرولوژی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.انجمن نفرولوژی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت انجمن نفرولوژی ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.